Search in Vlaams Parlement

Over Yvan Ottenbourgh

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Brabant) (9 december 1991 - 1 januari 1995)
  • Provinciaal senator (Brabant) (28 december 1987 - 8 december 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 12 december 1987)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (3 februari 1992 - 30 januari 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)

Geboren

Meensel-Kiezegem (Tielt-Winge) op
Scroll to top