Search in Vlaams Parlement

Over Xavier Buisseret

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 2 november 1997)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Eernegem (Ichtegem) op

Overleden

Scroll to top