Search in Vlaams Parlement

Over Willy De Clercq

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 5 januari 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (11 november 1958 - 25 maart 1961)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (20 juli 1999 - 19 juli 2004)
  • Europees Parlementslid (19 juli 1994 - 19 juli 1999)
  • Europees Parlementslid (25 juli 1989 - 18 juli 1994)
  • Europees Commissaris voor Buitenlandse Betrekkingen en Handel (6 januari 1985 - 5 januari 1989)
  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 16 december 1981)

Minister

  • Vice-eerste minister en minister van Financiën en Buitenlandse Handel (17 december 1981 - 5 januari 1985)
  • Minister van Financiën (25 april 1974 - 2 juni 1977)
  • Vice-eerste minister en minister van Financiën (26 januari 1973 - 24 april 1974)
  • Vice-eerste minister en minister van Begroting (19 maart 1966 - 16 juni 1968)
  • Minister-onderstaatssecretaris voor de Begroting (3 september 1960 - 24 april 1961)
  • Minister van staat (situatie op 6 januari 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (22 december 1981 - 5 januari 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Gent op

Overleden

Scroll to top