Search in Vlaams Parlement

Over Willy Calewaert

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 8 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (16 april 1968 - 6 november 1971)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (14 mei 1974 - 16 juli 1979)

Minister

  • Minister van Nationale Opvoeding (6 april 1981 - 17 december 1981)
  • Minister van Nationale Opvoeding (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • Minister van Nationale Opvoeding (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • Minister van Openbaar Ambt en Institutionele Hervormingen (3 april 1979 - 17 mei 1980)
  • Minister van Nationale Opvoeding (26 januari 1973 - 24 april 1974)

Grondwettelijk Hof

  • Rechter van het Arbitragehof (1 oktober 1984 - 25 oktober 1986)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Antwerpen op

Overleden

Scroll to top