Search in Vlaams Parlement

Over William Verleysen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (17 december 1978 - 1 december 1980)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (7 november 1971 - 9 maart 1974)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (5 oktober 1977 - 1 april 1980)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 1 december 1980)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Erembodegem (Aalst) op

Overleden

Scroll to top