Search in Vlaams Parlement

Over Vincent Van Quickenborne

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (26 mei 2019 - 30 september 2020)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (25 mei 2014 - 25 mei 2019)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (18 oktober 2012 - 24 mei 2014)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (13 juni 2010 - 4 december 2011)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (10 juni 2007 - 19 maart 2008)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (14 juli 2003 - 14 juli 2003)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 17 mei 2003)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (21 januari 2019 - 29 september 2019)

Minister

  • Vice-eerste minister en minister van Justitie (situatie op 1 oktober 2020)
  • Vice-eerste minister en minister van Pensioenen (5 december 2011 - 17 oktober 2012)
  • Minister voor Ondernemen en Vereenvoudigen (25 november 2009 - 4 december 2011)
  • Minister voor Ondernemen en Vereenvoudigen (30 december 2008 - 24 november 2009)
  • Minister voor Ondernemen en Vereenvoudigen (20 maart 2008 - 29 december 2008)
  • Staatssecretaris voor Administratieve Vereenvoudiging (22 juli 2004 - 20 december 2007)
  • Staatssecretaris voor Administratieve Vereenvoudiging (12 juli 2003 - 21 juli 2004)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 22 juli 2004)

Geboren

Gent op
Scroll to top