Search in Vlaams Parlement

Over Simon Février

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (Brabant) (23 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (Brabant) (2 januari 1979 - 22 november 1981)
  • Provinciaal senator (Brabant) (2 mei 1977 - 1 januari 1979)
  • Gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Courcelles (Wallonië) op

Overleden

Scroll to top