Search in Vlaams Parlement

Over Roeland Raes

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 6 maart 2001)
  • Rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Gent op
Scroll to top