Search in Vlaams Parlement

Over Robert Roosens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 15 juni 1983)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 1 december 1973)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (26 maart 1961 - 22 mei 1965)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (7 december 1971 - 1 december 1973)

Geboren

Antwerpen op

Overleden

Scroll to top