Search in Vlaams Parlement

Over Robert Gijs

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (23 december 1991 - 15 oktober 1992)
  • Gecoöpteerd senator (14 januari 1988 - 23 november 1991)
  • Gecoöpteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)
  • Gecoöpteerd senator (7 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Erefractievoorzitter van de Senaat (situatie op 22 oktober 1992)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Antwerpen op

Overleden

Scroll to top