Search in Vlaams Parlement

Over Paul Dumez

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (27 juli 1989 - 23 november 1991)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (16 september 1996 - 25 januari 2002)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (4 juli 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (17 oktober 1989 - 23 november 1991)

Geboren

Mortsel op
Scroll to top