Search in Vlaams Parlement

Over Paul Deprez

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 13 juni 1999)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (3 maart 1983 - 12 oktober 1985)

Minister

  • Gemeenschapsminister van Externe Betrekkingen (10 december 1985 - 2 februari 1988)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (21 maart 1983 - 12 oktober 1985)

Geboren

Kortrijk op
Scroll to top