Search in Vlaams Parlement

Over Omer Vanaudenhove

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 21 december 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Provinciaal senator (Brabant) (11 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • Geco√∂pteerd senator (5 mei 1954 - 31 mei 1958)

Minister

  • Minister van Openbare Werken en van Wederopbouw (6 november 1958 - 24 april 1961)
  • Minister van Openbare Werken en van Wederopbouw (14 januari 1955 - 25 juni 1958)
  • Minister van staat (situatie op 12 juli 1966)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Diest op

Overleden

Scroll to top