Search in Vlaams Parlement

Over Oktaaf Meyntjens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1987 - 1 november 1988)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Burcht (Zwijndrecht) op

Overleden

Scroll to top