Search in Vlaams Parlement

Over Nora Staels-Dompas

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 24 november 1991)
  • Gecoöpteerd senator (14 januari 1988 - 23 november 1991)
  • Gecoöpteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)
  • Provinciaal senator (Brabant) (23 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 7 november 1981)
  • Gecoöpteerd senator (11 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (26 april 1982 - 3 februari 1992)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (21 april 1980 - 1 april 1982)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Koersel (Beringen) op

Overleden

Scroll to top