Search in Vlaams Parlement

Over Maurice Van houtte

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (9 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Geco√∂pteerd senator (7 december 1981 - 8 oktober 1984)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 4 juli 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)

Geboren

Turnhout op
Scroll to top