Search in Vlaams Parlement

Over Marilou Vanden Poel-Welkenhuysen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 juni 1999 - 8 oktober 2001)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Provinciaal senator (Limburg) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Provinciaal senator (Limburg) (23 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Hasselt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 28 november 2001)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Zonhoven op
Scroll to top