Search in Vlaams Parlement

Over Maria Tyberghien-Vandenbussche

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 april 1977 - 16 december 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (29 september 2001 - 30 september 2001)
  • CVP (6 juli 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Izegem op
Scroll to top