Search in Vlaams Parlement

Over Marcel Colla

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 18 mei 2003)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (1 juni 1999 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 22 juni 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 oktober 1978 - 16 december 1978)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 30 januari 1982)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (4 november 1999 - 8 november 2001)

Minister

  • Minister van Volksgezondheid en Pensioenen (23 juni 1995 - 31 mei 1999)
  • Minister van Pensioenen (18 juli 1994 - 22 juni 1995)
  • Minister van Posterijen, Telegrafie en Telefonie (16 januari 1989 - 6 maart 1992)
  • Staatssecretaris voor Wetenschapsbeleid (9 mei 1988 - 15 januari 1989)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • BSP (17 oktober 1978 - 16 december 1978)

Geboren

Deurne (Antwerpen) op
Scroll to top