Search in Vlaams Parlement

Over Mandus Verlinden

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (16 mei 1991 - 23 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (28 mei 1991 - 23 november 1991)

Geboren

Gelrode (Aarschot) op
Scroll to top