Search in Vlaams Parlement

Over Lydia Maximus

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (15 juni 1995 - 16 januari 1999)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (8 november 1990 - 23 november 1991)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (9 november 1995 - 25 januari 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (13 juni 1995 - 16 januari 1999)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (13 november 1990 - 23 november 1991)

Geboren

Boom op
Scroll to top