Search in Vlaams Parlement

Over Luc Vansteenkiste

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Erequaestor van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 15 oktober 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Lendelede op

Overleden

Scroll to top