Search in Vlaams Parlement

Over Lisette Nelis-Van Liedekerke

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator (8 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 december 1987 - 23 november 1991)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (13 juni 1997 - 26 november 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (24 mei 1994 - 20 mei 1995)
  • CVP (7 januari 1992 - 23 mei 1994)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Haaltert op
Scroll to top