Search in Vlaams Parlement

Over Léon Pierco

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)

Geboren

Leuven op
Scroll to top