Search in Vlaams Parlement

Over Kathleen Van Brempt

Politieke carrière

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (situatie op 2 juli 2019)
  • Europees Parlementslid (1 juli 2014 - 1 juli 2019)
  • Europees Parlementslid (14 juli 2009 - 30 juni 2014)
  • Europees Parlementslid (13 januari 2000 - 28 september 2003)

Minister

  • Vlaams minister van Mobiliteit, Sociale Economie en Gelijke Kansen (22 juli 2004 - 12 juli 2009)
  • Staatssecretaris voor Arbeidsorganisatie en Welzijn op het werk (26 september 2003 - 17 juli 2004)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 21 juli 2004)

Geboren

Wilrijk (Antwerpen) op
Scroll to top