Search in Vlaams Parlement

Over Karel Dillen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 22 juni 1989)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 11 maart 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (20 juli 1999 - 30 mei 2003)
  • Europees Parlementslid (19 juli 1994 - 19 juli 1999)
  • Europees Parlementslid (25 juli 1989 - 18 juli 1994)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VB (2 februari 1988 - 22 juni 1989)
  • VB (3 december 1985 - 11 maart 1987)
  • VB (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VB (18 januari 1979 - 7 november 1981)

Geboren

Antwerpen op

Overleden

Scroll to top