Search in Vlaams Parlement

Over Karel De Gucht

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (10 juni 2007 - 20 december 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 17 juli 2004)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (20 juli 1994 - 20 mei 1995)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (16 september 1996 - 28 september 2000)
  • Europees Commissaris voor Handel (10 februari 2010 - 31 oktober 2014)
  • Europees Commissaris voor Ontwikkelingssamenwerking en Humanitaire Hulp (17 juli 2009 - 9 februari 2010)
  • Europees Parlementslid (25 juli 1989 - 18 juli 1994)
  • Europees Parlementslid (24 juli 1984 - 24 juli 1989)
  • Europees Parlementslid (21 mei 1980 - 23 juli 1984)

Minister

  • Vice-eerste minister en minister van Buitenlandse Zaken (30 december 2008 - 16 juli 2009)
  • Minister van Buitenlandse Zaken (20 maart 2008 - 29 december 2008)
  • Minister van Buitenlandse Zaken (21 december 2007 - 19 maart 2008)
  • Minister van Buitenlandse Zaken (18 juli 2004 - 20 december 2007)
  • Minister van staat (situatie op 28 januari 2002)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (6 juli 1999 - 25 juni 2003)
  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Overmere (Berlare) op
Scroll to top