Search in Vlaams Parlement

Over Julien Desseyn

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 december 1987 - 3 januari 1989)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (8 november 1981 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (2 februari 1988 - 3 januari 1989)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Middelkerke op
Scroll to top