Search in Vlaams Parlement

Over Jozef Ramaekers

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (28 juni 1968 - 20 juni 1972)
  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (1 oktober 1987 - 24 maart 1988)

Minister

  • Minister van Nationale Opvoeding (3 april 1979 - 17 mei 1980)
  • Minister van Nationale Opvoeding (20 oktober 1978 - 2 april 1979)
  • Minister van Nationale Opvoeding (3 juni 1977 - 19 oktober 1978)
  • Minister van Verkeerswezen en van Havenbeleid (23 oktober 1973 - 24 april 1974)
  • Staatssecretaris voor Institutionele en Administratieve Hervormingen (26 januari 1973 - 22 oktober 1973)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Tienen op

Overleden

Scroll to top