Search in Vlaams Parlement

Over Jozef Belmans

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (9 juli 1981 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 2 februari 1988)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Geel op
Scroll to top