Search in Vlaams Parlement

Over Jos Vangeel

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 1 januari 1987)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 oktober 1985 - 1 januari 1987)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (23 november 1981 - 27 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 april 1977 - 16 december 1978)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (25 maart 1974 - 27 april 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Geel op

Overleden

Scroll to top