Search in Vlaams Parlement

Over Jos Bosmans

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Provinciaal senator (Brabant) (28 oktober 1985 - 12 december 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Heusden (Heusden-Zolder) op
Scroll to top