Search in Vlaams Parlement

Over Joris Hardy

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (17 december 1969 - 6 november 1971)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Kleine-Spouwen (Bilzen) op

Overleden

Scroll to top