Search in Vlaams Parlement

Over Johannes Wannyn

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Gent op

Overleden

Scroll to top