Search in Vlaams Parlement

Over Johan Weyts

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 18 oktober 2004)
  • Gemeenschapssenator (15 juni 1995 - 6 juli 1999)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (13 december 1987 - 23 november 1991)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (30 januari 1995 - 4 november 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (16 april 2004 - 12 juni 2004)
  • Onafhankelijke (20 januari 2004 - 15 april 2004)
  • CD&V (1 oktober 2001 - 19 januari 2004)
  • CVP (29 september 2001 - 1 oktober 2001)
  • CVP (6 juli 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Mechelen op

Overleden

Scroll to top