Search in Vlaams Parlement

Over Joannes Kickx

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Sint-Amandsberg (Gent) op

Overleden

Scroll to top