Search in Vlaams Parlement

Over Jérôme Aerts

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Brabant) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Provinciaal senator (Brabant) (22 november 1971 - 24 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Buizingen (Halle) op

Overleden

Scroll to top