Search in Vlaams Parlement

Over Jeanne Adriaensens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Turnhout (10 maart 1974 - 16 april 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Niel op

Overleden

Scroll to top