Search in Vlaams Parlement

Over Jean Pede

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 21 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Minister

  • Gemeenschapsminister van Binnenlandse Aangelegenheden en Ruimtelijke Ordening (10 december 1985 - 2 februari 1988)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Oudenaarde op

Overleden

Scroll to top