Search in Vlaams Parlement

Over Jean Geraerts

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 12 juni 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 16 december 2004)
  • VB (6 juli 2004 - 14 november 2004)
  • VB (6 juli 1999 - 12 juni 2004)

Geboren

Hoelbeek (Bilzen) op
Scroll to top