Search in Vlaams Parlement

Over Jan Verroken

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Oudenaarde (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • Ereondervoorzitter van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 18 mei 1988)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (17 juli 1979 - 23 juli 1984)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Melden (Oudenaarde) op

Overleden

Scroll to top