Search in Vlaams Parlement

Over Jan Loones

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (4 januari 1989 - 23 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (22 juli 2004 - 30 september 2008)
  • VU&ID (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • VU (25 januari 1989 - 23 november 1991)

Geboren

Diksmuide op
Scroll to top