Search in Vlaams Parlement

Over Jan Decorte

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Onafhankelijke (12 november 1993 - 20 mei 1995)
  • Rossem (7 januari 1992 - 11 november 1993)

Geboren

Wilrijk (Antwerpen) op
Scroll to top