Search in Vlaams Parlement

Over Jan Bascour

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Ereondervoozitter van de Senaat (situatie op 24 november 1991)

Minister

  • Staatssecretaris voor het Brusselse Gewest (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • Staatssecretaris voor het Brusselse Gewest (28 november 1985 - 20 oktober 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Sint-Kwintens-Lennik (Lennik) op

Overleden

Scroll to top