Search in Vlaams Parlement

Over Jacques Timmermans

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Erequaestor van de Senaat (situatie op 14 juli 2004)
  • Gemeenschapssenator (10 mei 2001 - 6 juli 2004)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 december 1987 - 23 november 1991)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (25 januari 2002 - 4 februari 2005)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (25 november 2003 - 23 november 2004)
  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (25 september 2003 - 24 november 2003)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (8 november 2001 - 24 september 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (15 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • SP (6 juli 1999 - 14 oktober 2001)
  • SP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Ninove op
Scroll to top