Search in Vlaams Parlement

Over Jacques Buchmann

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Ereondervoozitter van de Senaat (situatie op 21 mei 1995)

Minister

  • Minister van Middenstand (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • Minister van Middenstand (28 november 1985 - 20 oktober 1987)
  • Gemeenschapsminister van Huisvesting (22 december 1981 - 27 november 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Kapellen op

Overleden

Scroll to top