Search in Vlaams Parlement

Over Hugo Schiltz

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Minister

  • Minister van staat (situatie op 30 januari 1995)
  • Vice-eerste minister en minister van Begroting en Wetenschapsbeleid (9 mei 1988 - 28 september 1991)
  • Gemeenschapsminister van Financiën en Begroting (22 december 1981 - 9 december 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Borsbeek op

Overleden

Scroll to top