Search in Vlaams Parlement

Over Hugo Marsoul

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Diest op
Scroll to top