Search in Vlaams Parlement

Over Hugo Adriaensens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 29 november 1990)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 december 1987 - 6 november 1990)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (23 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1978 - 22 november 1981)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 april 1977 - 27 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (3 december 1970 - 6 november 1971)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (3 juli 1974 - 28 januari 1991)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (21 maart 1972 - 2 juli 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (2 februari 1988 - 6 november 1990)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Borgerhout (Antwerpen) op

Overleden

Scroll to top