Search in Vlaams Parlement

Over Hubert Rubens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (8 november 1981 - 15 januari 1984)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (29 mei 1973 - 9 maart 1974)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (22 december 1981 - 15 januari 1984)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (5 juni 1973 - 9 maart 1974)

Geboren

Tongeren op

Overleden

Scroll to top